Skip to content

Bendradarbiaudami su mokslininkais, siekiame kurti tik unikalius naujus farmacinius produktus, kurie gerina imuninę sistemą ir apsaugo nuo užkrečiamų ligų.

Kuriame farmacinius produktus

Kuriame unikalius produktus, kuriais siekiama patenkinti Klientų poreikius bei gerinti imuninę sistemą, didinti organizmo gebėjimus susidoroti su infekcijomis ir jaustis geriau. Mūsų komanda turi daug metų patirties tyrimų ir plėtros, gamybos, logistikos, reklaminių kampanijų Skandinavijoje, Rytų Europoje, Kaukaze ir Centrinėje Azijoje srityse.

eusova.com

STraipsniai

D.U.K.

Kas yra COVIRIN IMMUNITY?

Aukščiausios kokybės kapsulių pavidalo imunostimuliatorius, kuriame yra daug augalinių maistinių medžiagų (kvercetino, kurkumino, katechinų, glicirizino, piperino), mineralų (cinko, seleno), B grupės (B2, B3, B6, B9, B12) ir kitų vitaminų A, C, D ir E.

Kas nėra COVIRIN IMMUNITY?

COVIRIN nėra vaistas, todėl nėra skirtas pacientams gydyti ir nėra vaistų pakaitalas.

Kam skirtas COVIRIN IMMUNITY?

Visiems, kurie nori maksimaliai padidinti savo imunitetą virusams, pvz., žmonėms, dirbantiems kolektyve, priskiriamiems rizikos grupėms (pvz., turintiems padidėjusį kraujospūdį, diabetą, susilpnėjusį imunitetą, vyresnio amžiaus), sveikatos priežiūros darbuotojams.

Kokia yra rekomenduojama dozė?

1–2 kapsulės 2 kartus per dieną (didžiausia dozė 4 kapsulės per dieną) valgio metu arba po jo, užgeriant pakankamu kiekiu skysčio.

Ar galima vartoti nevalgius?

Taip galima. Tačiau rekomenduojame COVIRIN 1 arba 2 kapsules vartoti 2 kartus per dieną valgio metu arba po jo, kad tam tikri vitaminai, polifenoliai būtų pasisavinami optimaliai ir kuo geriau toleruojami virškinimo trakto.

Ar COVIRIN IMMUNITY taip pat skirtas vaikams?

COVIRIN skirtas suaugusiesiems. COVIRIN sudėtyje yra maistinių medžiagų, kurių kiekis viršija vaikams rekomenduojamas dienos normas.

COVIRIN KID&TEEN skirtas vaikams nuo 6 metų amžiaus.

Ar COVIRIN tinka nėščioms ir žindančioms moterims?

COVIRIN sudėtyje yra 16-os sąveikaujančių medžiagų kompleksas, kurio saugumo duomenys nėščioms moterims riboti. Kadangi nėščios moterys taip pat gali vartoti kitų maisto papildų, pvz., turinčių geležies, magnio, vitamino B9 (folio rūgšties), COVIRIN nerekomenduojama vartoti nėščioms ir žindančioms moterims.

Ar COVIRIN tinka ir vegetarams?

COVIRIN sudėtyje daugiausia yra augalinės kilmės medžiagų, tačiau kai kurie komponentai yra gyvūninės kilmės, pvz., vitaminai D ir B12.

Ar galima vartoti COVIRIN, jei vartojami kiti vaistai?

COVIRIN sudėtyje yra 16 sąveikaujančių medžiagų, todėl negalima atmesti jų sąveikos su kitais medikamentais, ypač jei pacientas vartoja vaistus, žinomus kaip CYP 450 ir (arba) P-gp inhibitoriai. Todėl pacientams, vartojantiems tokius vaistus, COVIRIN siūloma vartoti praėjus bent 4–6 val. po vaistų vartojimo ir pasikonsultavus su gydytoju. Rekomenduojama būti atsargiems ir tada, jei vartojamas ciklosporinas, acetilsalicilo rūgštis, takrolimuzas ar varfarinas.

Shopping Cart

Your cart is currently empty

Shop now