Eiti į turinį

UAB EUSOVA

Eusova atstovauja ir plėtoja prekių ženklus, kurių tikslas – patenkinti nepatenkintus medicininius poreikius, palaikyti sveiką gyvenseną, gerinti imunitetą, susidoroti su infekcijomis, palaikyti širdies ir kraujagyslių bei endokrininių sistemų veiklą.

COVIRIN ir COVIRIN KIDS&TEENS: unikalios sudėties natūralūs maisto papildai su 16 veikliųjų medžiagų – 9 būtiniausiais vitaminais, 2 svarbiais mineralais ir 5 natūraliais ekstraktais. Jis turi mokslinių įrodymų, kad padidina žmogaus atsparumą įvairioms sveikatos problemoms ir gerina imuninę sistemą.

AIRINIVOL: novatoriškas dantų priežiūros produktas, skirtas ortodontinėms problemoms spręsti. EUSOVA turi platinimo teises Kazachstane, Uzbekistane, Armėnijoje, Azerbaidžane ir Sakartvele.

BIOLOGINIAI AKTYVIEJI MAISTO PAPILDAI VYRAMS IR MOTERIAMS: bendradarbiaudami su partneriais kuriame papildų liniją, skirtą pagerinti vyrų ir moterų sveikatos būklę, didinti gebėjimą susidoroti su didėjančiu streso poveikiu, senėjimo problemomis, širdies ir kraujagyslių bei endokrininės sistemos sutrikimais.

EUSOVA geografija

Eusova aprėptis – dirbame rinkose, kurių apyvarta siekia apie 20 milijardų JAV dolerių (IQVIA duomenys), nuo Norvegijos iki Mongolijos, kur mūsų komanda dirba jau 25 metus. Turime atsidavusių žmonių ir partnerių, kuriais pasitikime ir esame įsipareigoję plėtoti įvairias verslo sritis.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Pirkti